E-Ticaret

E-Ticaret

E-TİCARET

Bir E-Ticaret sitesi ile ürünlerinizi internet üzerinden hızlıca satabilir,satışlarınızı artıra bilirsiniz.Gün geçtikçe büyüyen E-ticaret pazarında yerinizi sağlam almaya hazırlanın! E-ticarette bir çok çözüm için bizimle iletişime geçiniz.

Göksu Yazılım & Reklam Ajansı

Peki E-ticaret Hizmetleri Nedir?

Fiziksel mağazasını e-ticarete taşıyarak büyüme gerçekleştirmek isteyenlere yönelik firmalar e-ticaret hizmetleri sunmaktadır. e-ticaret hizmetlerinden önemli olan doğru altyapıya karar vermek ve sürekli ulaşılabilir olan bir firmayla çalışmayı tercih etmektir. Sektörde ki sitelerin artışıyla beraber olaran e-ticaret firmalarında da artış yaşanmıştır. Ancak bazı firmalar için kalite ve e-ticaret hizmetleri ön plandayken bazı firmalar müşterilerini yarı yolda bırakmaktadır.

Sunulacak olan e-ticaret hizmetleri kişilere ya da firmalara özel olarak değişmekte ya da ek modüller sayesinde kişi ya da firmaların istek e ihtiyaçlarının karşılanması yoluna gidilmektedir. Son zamanlarda e-ticaret hizmetlerinde yine önemli noktalardan biri seo uyumlu e-ticaret altyapısının sağlanıyor olmasıdır. Seo uyumlu e-ticaret görselden çok daha çok iç yapıyla ilgilidir. Yazılımda seo uyumunun sağlanması ve arama motorlarında ki başarıya yöneliktir. Birçok altyapı firması bunu müşterilerine sağlarken bir kısım firma da bu özellik yer almamaktadır. Bu da ne kadar seo çalışması yaparsanız yapın yine de üst sıralara gelmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle e-ticaret sitesi kurarken bunlara dikkat etmenizi önermekteyiz.E-ticaret Hizmetleri

Ayrıca e-ticaret hizmetlerinin içerisinde çoklu hazır template seçenekleri ve renk seçimleri yer almakta bunun yanı sıra sosyal medya bağlantıları, fatura modülleri, Pazar yerleri entegrasyonları gibi birçok gelişmiş özellik seçeceğiniz pakete göre çoğalmaktadır. Ayrıca panel eğitimleri, seo ile ilgili dokümanların iletilmesi, video ve görsel sunumların yer alması da firmaların vermiş oldukları e-ticaret hizmetleri içerisinde sıralanmaktadır.

E-ticaret Hizmetleri

Yine e-ticaret firmalarının sunmuş oldukları hizmetlerden biri de teknik destek hizmetidir. Teknik destek hizmeti altyapı sağlayan firmaların site sahiplerine sunmuş oldukları bir hizmettir. Bu hizmet içerisinde tasarım ve yazılımla ilgili detaylar, siteyle ilgili bilgilendirmeler ve yaşanılan sorunlarla ilgili ön müdahaleler için önlemler ve çalışmalar yer almaktadır. Altyapı sağlayan bir firma site sahipleri tarafından 7/24 ulaşılabiliyor olmalıdır çünkü e-ticaret siteleri hiç aralıksız çalışan eleman gibi aralıksız satışa devam etmektedir. Hal böyle olunca e-ticaret firmaları da site sahiplerine yönelik çözümler ve geliştirmeler üretmek adına yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Siz de e-ticarete adım atarken bunlara dikkat etmeli, kar yapayım derken zarara girmemelisiniz.