Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ? 

Göksu Yazılım & Reklam Ajansı 

2012 yılında temelleri atılan firmamız 9 sene de kazandığı tecrübe,geniş müşteri portföyü ile günümüzün gerekliğiği olan  dijital ihtiyaçlarında ve yazılımlarında müşterilerimize çözüm ve danışmanlık hizmeti vermektedir.Ankara merkezli olan firmamız Türkiye'nin her yerinde özellikle KOBİ ve büyümeyi kendisine hedef seçen firmalarla çalışmaktadır. Rekabetin bu kadar yüksek ve zor olduğu piyasa şartlarında dijital alanda web tasarım , sosyal medya ve diğer dijital olanda ki projelerimizle müşterilerimizi bu rekabette bir adım öne çıkartıyoruz.

 

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek dijital alana  duyduğumuz inançla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, dijital pazarlama ve yazılımlar sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha rekabetci ortamlar hazırlıyoruz.

 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, müşterilerimize  teknolojik ve modern iş anlayışı , müşterilerimizin rakiplerine  model bir dijital hizmet  sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Bugüne kadar Ankara Web Tasarım alanın da büyük bir başarı elde etmiş firmamız 2019 Haziran ayı itibariyle Ankara Dijital Pazarlama ,Soyal medya , kurumsal kimlik çalışması ve grafik tasarım gibi tamamı dijitale dönük geniş hizmet ağı ile sizlere hizmet vermektedir.

Sizlerde dijitalin gücüne inanıyorsanız ve işlerinizi dijital ortama taşımak,geleceğin pazar yerinde şimdiden yerinizi almak istiyorsanız geç kalmadan bizimle iletişime geçiniz.

Göksu Yazılım & Reklam Ajansı 

Dünya'ya Açılan Pencereniz ...